تبلیغات
گروه فرهنگی تبلیغی آیت الله آقانجفی قوچانی(ره) - بهائیان و دشمنی با امام حسین علیه‌السلام
" اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً. "
شوقی افندی در كتاب قرن بدیع می نویسد:
«در عراق شیوه بابیان این بود كه شب ها به دزدیدن لباس و نقدینه و كفش و كلاه زوار اماكن مقدسه و شمع ها و صحایف و زیارتنامه ها و جام های آب سقاخانه ها پردازند.
او می افزایدبه سبب كینه ای كه بابیان از شیعیان داشتند، در ایام عاشورای حسینی در كربلا جشن و پایكوبی راه می انداختند كه این سنت بی شرمانه از قره العین به یادگار مانده بود.
رفتار دد منشانه و دور از انصاف بابی ها با مسلمین اندك اندك بالا می گیرد تا جایی كه به زد و خورد می انجامد. انجام اینگونه اعمال وحشیانه ادعا نیست، حتی حسینعلی نوری بهأالله (رهبر اصلی و به اصطلاح پیامبر این فرقه)در كتاب اقتدارات در این مورد می گوید:
«جمیع ملوك الیوم این طایفه را اهل فساد می دانند، چه كه فی الحقیقه در اوایل اعمالی از این طایفه ظاهر (می شد) كه فرایض ایمان مرتعد (می شد). در اموال ناس، من غیر اذن تصرف می نمودند و نهب و غارت و سفك دمأ را از اعمال حسنه می شمردند. »
طبقه بندی: بهائیت، 
برچسب ها: بهائیان و دشمنی با امام حسین، بهائیت، چرا بهائی نیستم، شوقی افندی، حسینعلی نوری، قرة العین،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 23 آبان 1391 | توسط : حسن گندمکار | نظرات()